Головна | Правила | Зв’язатися з нами | Twitter | RSS

Архів списку груп» Новини сайту «

Що таке магнет-посилання (magnet link) і чим воно відрізняється від торрентів?

09 Кві 2012Додано 174 переглядів

 
Що таке магнет-посилання (magnet link) і чим воно відрізняється від торрентів?

Якщо Ви відвідуєте веб-сайти Bittorrent або пошуковики торрентів, то останнім часом Ви, можливо, натрапляли на магніт-посилання, які з’явилися на сторінках завантаження торрентів. Магніт-посилання насправді надає шанс не турбувати Вас, оскільки воно запропонує на сторінці завантаження посилання на торрент, так що він буде завантажений і доданий до програмного забезпечення Bittorrent.

more »

Розділ: Новини сайту

Приглашаем журналистов и вебмастеров

27 Лип 2010Додано 176 переглядів

 
Приглашаем журналистов и вебмастеров

Внимание!!!!

Приглашаем активных журналистов и вебмастеров для постинга новостей на нашем сайте.  Для этого нужно зарегистрироваться на сайте, и согласно правилам заполнять новость.  Модерация проходит очень быстро. К постингу разрешаются все стили неформальной, андеграунд музыки. Предпочтение метал стилям:). Процес добавления альбомов очень прост, нужно только заполнить все поля в форме добавления и нажать сохранить.  И вскоре альбом появиться на главной.
Желательно делать зеркало на один из обменников с которого всегда можно скачать, например: ifolder.ru, (ставить рекламу дополнительную  на скачивание или нет решать Вам), rghost.ru, megaupload.com, mediafire.com, webfile.ru.
more »

Розділ: Новини сайту

Ласкаво просимо на наш портал музики Metal стилів

24 Лют 2010Додано 166 переглядів

 
Ласкаво просимо на наш портал музики Metal стилів

Запрошуємо на портал де ви зможете ознайомитися з важкою музикою відомих виконавців стиль metal: death, gothic, black, doom, power, thrash, heavy, dark, folk, progressive в mp3 форматі. А також є можливість додати й опублікувати при бажанні свою з перерахованих вище стилів. Доступна на сайті деяка альтернативна dark electro, industrial і rock музика.
more »

Розділ: Новини сайту

Уважаемые братья МЕТТАЛИСТЫ

03 Лют 2010Додано 164 переглядів

 
Уважаемые братья МЕТТАЛИСТЫ

Уважаемые братья МЕТТАЛИСТЫ, мы рады Вас видеть на нашем сайте, где Вы всегда сможете скачать самые свежие и редкие альбомы исполнителей из мира тяжелой музыки и андеграунда в mp3 формате
more »

Розділ: Новини сайту

Приглашаем на форум

01 Лют 2010Додано 215 переглядів

 
Приглашаем на форум

Спешим сообщить ВАМ об открытии ФОРУМА у нас на портале! Теперь стало возможным: заказ релизов, обсуждение музыкальных вкусов, и просто пообщаться на общие интересы в сфере тяжелой и неформальной музыки. Мы становимся к Вам ближе!

more »

Розділ: Новини сайту

Правила сайту

10 Вер 2009Додано 1 602 переглядів

 
Правила сайту

Величезне прохання відвідувачам повідомляти нам про непрацюючі або неправильних, битих посиланнях до релізів в коментарях до новини або через форму контактів!

Загальні правила поведінки на сайті:

Почнемо з того, що на нашому порталі спілкуються безліч людей різних поглядів, і всі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому якщо ми хочемо щоб це співтовариство людей функціонувало нам і необхідні правила. Ми настійно рекомендуємо прочитати правила, це займе у вас всього хвилин п'ять, але збереже нам і вам час і допоможе зробити сайт цікавішим і організованим.

На нашому сайті потрібно поводитися шанобливо до всіх відвідувачів сайту. Не треба образ по відношенню до учасників, це зайве. Якщо є претензії - звертайтеся до Адмінів або Модераторів (скористайтеся приватними повідомленнями). Образа інших відвідувачів вважається у нас одним з найтяжчих порушень і строго карається адміністрацією. У нас строго заборонений расизм, релігійні і політичні вислови. Заздалегідь дякуємо вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт більш ввічливим і дружелюбним.

На сайті заборонено:

- повідомлення, не відносяться до змісту статті або до контексту обговорення;
- публікація матеріалів, що не відносяться до тематики і специфіці сайту (на сайті публікуються альбоми lossless-якості, mp3 та інші lossy-формати)
- образа і погрози на адресу відвідувачів сайту;
- в коментарях зловживання виразами, що містять ненормативну лексику, однак допускається вживання "легких" лайок у виняткових випадках, якщо цього вимагає колорит повідомлення;
- вирази, що принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональну ворожнечу;
- спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не відносяться до контексту обговорення статті. 

Давайте будемо поважати один одного і сайт, на який Ви і інші читачі приходять поспілкуватися і висловити свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам.

При порушенні правил вам може бути дано попередження . У деяких випадках може бути даний бан без попереджень . З питань зняття бана писати адміністратору.

Образа адміністраторів або модераторів також караються баном - поважайте чужу працю.
Для публікації новин на нашому сайті ви повинні перш за все скористатися пошуком і перевірити чи немає подібних альбомів, потім вибрати додати статтю (доступно в меню після реєстрації). Через персональну адмінпанель в повній новині можна додавати статті, новини, інформації про альбоми та виконавців. Процес постінгу альбомів на сайті дуже просто варто тільки заповнити необхідні поля: повне назви альбому поле "Title", поле "Meta data description" заповнювати не обов'язково, поле ключових слів "Meta data keywords", в полі "Картинка" вставляємо посилання на обкладинку альбому , попередньо завантаживши на будь-який з хостингів зображень наприклад radikal.ru, , imageshack.us та ін. Також заповнюємо по порядку поля "Виконавець", "Альбом", "Рік видання", "Стиль", "Країна", " Формат ", " Час звучання "," Розмір ". Далі вставляємо "трекліст", і в підсумку посилання на обмінники . Натискаємо кнопку зберегти, от і все ваш альбом буде додано у нас на порталі, і якщо після перегляду адміністатором не порушує правил він буде доступний усім відвідувачам сайту.

Ми раді будь-яким конструктивним пропозиціям і зауваженням, спрямованим на поліпшення роботи нашого сайту.

Інформація для правовласників.

Якщо Ви є правовласником якого-небудь матеріалу, посилання (або посилання) на який розміщене на цьому сайті, і не хотіли б щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого на те згоди, то ми будемо раді сприяти Вам, видаливши відповідні посилання.

Для цього необхідно, щоб ви прислали нам лист (у електронному вигляді) в якому вказали нам наступну інформацію:

1. Документальне підтвердження ваших прав на матеріал, захищений авторським правом:

- відсканований документ з печаткою, або

- email з офіційного поштового домена компанії правовласника, або

- інша контактна інформація, що дозволяє однозначно ідентифікувати вас, як правовласника даного матеріалу.

2. Текст який Ви бажаєте розмістити в супроводі видаляється інформації.

У ньому ви можете вказати де, і на яких умовах можна отримати інформацію, посилання на яку були видалені, а так само ваші контактні дані, для того щоб користувачі могли отримати від вас всю цікаву для них інформацію щодо даного матеріалу.

3. Прямі посилання на сторінки сайту, які містять посилання на дані, які необхідно видалити.

Посилання повинні мати вигляд http://darkmusic.org.ua/XXXXX або подібний.

Після цього, протягом 48 годин, ми видалимо посилання які цікавлять Вас з сайту.

Ми не здійснюємо контроль за діями користувачів, які можуть повторно розміщувати посилання на інформацію, що є об'єктом вашого авторського права. Будь-яка інформація на сайті розміщується автоматично, без будь якого контролю з чиєї небудь сторони, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в мережі інтернет. Однак, ми в будь-якому випадку розглянемо всі Ваші запити, щодо посилань на інформацію, що порушує Ваші права.

Відповідно до закону про авторські та суміжні права, посилання на будь-які дані (інформаційне повідомлення), сама по собі, не є об'єктом авторського права (хоча може порушувати "угоду про використання сайту"). На сайті розміщені тільки посилання на контент міститься на файлових серверах третіх осіб, сам же сайт контенту в собі не містить.

more »

Розділ: Новини сайту