Правила | Зв’язатися з нами | Twitter | RSS

 

213 переглядів

 
ARCANA COELESTIA: Ми намагалися знайти нове звучання


ARCANA COELESTIA
: Ми намагалися знайти нове звучання, зберігши атмосферу перших альбомів
Arcana Coelestia - італійська фьюнерал-дум / блек-метал-група, що випустила цієї осені свій третій повноформатний альбом, "Nomas" ("Кочівники" в перекладі з латині), на лейблі Avantgarde Music. У цьому інтерв'ю для TheMidlandRocks.Com учасники колективу - Марко (Marco Z, гітарист і автор музики проекту) і Роб (Roberto Mura, вокаліст групи з 2014 року) розповідають про концептуальної стороні нового твору і про причини, за якими слухачам довелося чекати його більш 5 років після виходу "Le Mirage de l'Idéal" в 2009 році.
Джейсон Гест: Дякую вам за те, що приділили час на це інтерв'ю і вітаю з виходом "Nomas".

Роб: Велике спасибі за вашу підтримку. Ми дійсно цінуємо це. Радий, що вам сподобався наш альбом! Cheers!

Джейсон Гест: З виходу "Le Mirage de l'Idéal" пройшло п'ять років. До якої міри новий альбом показовий у плані еволюції групи? Який шлях розвитку пройшли Arcana Coelestia з тих пір?

Роб: Група подолала смугу дійсно поганих подій. Я приєднався у ній на останньому альбомі, щоб допомогти Марко і Даніелю PV-1 (ударнику групи / прим. GT.) Випустити альбом. Треки були написані майже чотири роки тому. Вже були записані ударні і партії лід-гітари, які виконанні Іван Зара (Void Of Silence). Але й три роки потому альбом не міг бути випущений, і не тому що автори лінувалися, а через несприятливого збігу обставин, про який мені не хочеться зараз говорити. Зрештою, Марко попросив Костаса (Kostas'a Panagiotou (Pantheist та ін.) / Прим. GT ) Додати додаткові елементи, і це допомогло здійснити справжній зрушення в загальному настрої. Пізніше, у січні цього року, якщо я не помиляюся, Марко попросив мене про допомогу і я погодився.

Джейсон Гест: Марко, що Роб привніс в групу як вокаліст? Чому ваш вибір припав на нього?

Марко: Ми з Роберто багато років працюємо разом, ще з часів заснування Urna, так що можемо довіряти один одному. Мені подобається його спосіб інтерпретування матеріалу, тому коли мені довелося шукати заміну для LS (вокаліста групи на двох попередніх релізах, з особистих причин він не став виконувати вокальні партії на цей раз, що і призвело до суттєвого переносу дати виходу / прим. GT ) на цьому альбомі, я відразу подумав про Роберто. Я дуже задоволений його роботою і думаю, що кращої заміни було просто не знайти.

Джейсон Гест: Чого ви хотіли добитися на "Nomas"?

Марко: Я хотів трохи змінити основне звучання групи, коли трудився над матеріалом. Я досі люблю "Le Mirage de l'Idéal" і вважаю, що це відмінний альбом, але на той момент мені злегка набридло грати в ультрамедленном темпі, тому я намагався знайти нове звучання, використовуючи більш важкі рифи і високі швидкості, зберігши при цьому атмосферу перших релізів, що стала відмітною рисою Arcana Coelestia. В результаті з'явився "Nomas", не можу сказати, чи буду я надалі дотримуватися того ж напрямку, я знаю тільки те, що коли заходить мова про музику, я не можу нічого планувати, я тільки слідую своїм почуттям в даний момент і втілюю їх в підходящої формі.

Джейсон Гест: Коли ви складаєте альбом, у вас є чітка ідея, як він повинен звучати, або кожен трек і вся річ цілком виходять такими, якими вони стали в процесі розвитку?

Роб: Так, Марко завжди точно знає, що він хоче отримати в результаті. Вже коли Даніель приєднався до групи, ми знали, що він хоче змінити вигляд групи в бік більшої динамічності. Костас також виконав прекрасну роботу. І коли запросили мене, я просто намагався працювати на межі своїх можливостей, щоб відповідати високим стандартам.

Джейсон Гест: Чи варто за альбомом якась певна концепція, тема, філософія? І звідки ви черпаєте натхнення?

Роб: Тексти пісень підпорядковані концепції дороги до просвітління, духовного подорожі через переродження. Основним джерелом натхнення послужив "The Holy Mountain" A. Odorously (к / ф "Свята Гора" А. Ходоровскі (?) / Прим. GT ).

Джейсон Гест: Назва кожного треку на новому альбомі - це просто "Nomas" і його номер. Що ви хотіли висловити таким способом?

Роб: Цифри позначають номер кроку ліричного протагоніста в його подорожі.

Джейсон Гест: Ви можете розповісти нам про графічне оформлення, його дизайні і значенні?

Роб: Це річ в собі. Вимір, приховане в кожному з нас. Місце, куди протагоніст - я, ви, хто завгодно - може бігти від людської дурості з тим, щоб знайти відповіді, переродившись як нове Я.

Джейсон Гест: Хто був автором оформлення?

Марко: Я сам підготував його; Роберто забезпечив мене текстами пісень в якості вихідного матеріалу і я намагався передати його у візуальних образах. Ми завжди прагнемо самостійно займатися роботою над релізами наших груп, включаючи оформлення та саунд-продакшен.

Джейсон Гест: Як ви вийшли на Avantgarde Music?

Роб: Ми вже працювали з ними, коли випускали наш перший міні-альбом Aphonic Threnody (інтернаціональної групи, в якій Роб є вокалістом, а Марко займається програмуванням ударних і зведенням / мастерінгом / прим. GT .). Марко не був знайомий з Роберто (Roberto Mammarella, власником лейблу Avantgarde Music / прим. GT ) до тих пір, але коли альбом був майже готовий, у них відбулася розмова з цього приводу і Роберто запропонував його випустити. І виконав прекрасну роботу в процесі.

Джейсон Гест: Ви плануєте продовжити співпрацю з ними і на наступних релізах?

Ми поки не знаємо. Зараз неможливо сказати, коли буде готова наступний запис, і на даний момент ми зайняті в безлічі інших проектів.

Джейсон Гест: У вас заплановані якісь концерти чи тури? Чи побачимо ми незабаром вас в Англії?

Роб: Насправді, немає. Занадто багато складнощів. Ми - чисто студійна група.

Джейсон Гест: Ще раз спасибі за інтерв'ю. Кілька фінальних слів для наших читачів?

Роб і Марко: Дякуємо ще раз за величезну підтримку і за витрачений на це інтерв'ю час! Спасибі всім вам за те, що ви такі класні! Сподіваємося, що "Nomas" та інші наші проекти принесуть вам задоволення! З повагою, Arcana Coelestia.
 

Інфо про гурти (рецензії)