Правила | Зв’язатися з нами | Twitter | RSS

 

115 переглядів

 
Біографія гурту Soulfallen

Soulfallen - melodic / sympho dark metal група з міста Ювяскюля, Фінляндія. Група була заснована в 2003 році і перші демо були записані в студії Watercastle за допомогою Arttu Sarvanne в 2004 і 2006 роках. Обидві демки були добре зустрінуті пресою, але особливо друга, Death Of The Tyrant (2006), що отримала високі оцінки в усіх основних музичних магазинах та інтернет-виданнях Фінляндії (в тому числі Soundi, Inferno, Imperiumi, Miasma та ін.), І Soulfallen виявилися кращої непідписаний на лейбл групою 2006 за результатами голосування на сайті Noise.fi.
Завдяки інтенсивній концертної діяльності та високим оцінками в рецензіях на початку 2007 року Soulfallen підписали контракт з Off Records Finland і навесні 2007 року почали записувати свій дебютний альбом. Альбом був записаний в квітні / травні 2007 в студії Watercastle, Ювяскюля, за допомогою Arttu Sarvanne і отмастерен Mika Jussila в Finnvox Studios.  Альбом був названий World Expiration і виданий 19-го вересня 2007 на лейблі Off Records Finland, дистрибуцією зайнялися Firebox Records.

C World Expiration Soulfallen зробили наступний крок у формуванні балансу між агресивністю, похмурої мелодійністю і оркестровками. Дебютний альбом отримав високі оцінки як у Фінляндії, так і за кордоном. Багато говорили про них, як про кращих новачків 2007 року в метал-пресі. 2008 пройшов у концертах та написанні матеріалу для їх наступного альбому. У 2008 році Soulfallen вперше виступили за кордоном, в Росії, і зняли свій перший кліп Death Of The Tyrant.

У листопаді 2008 року група повернулася в студію Watercastle. Альбом, названий Grave New World, був записаний за три тижні в листопаді / грудні 2008 року і отмастерен знову-таки в Finnvox Studios за допомогою Mika Jussila в січні 2009. Grave New World не тільки продовжив традиції створення похмурих настроїв, розпочатих ще на попередньому альбомі , але також і підняв виразність музики на новий рівень. Атмосфера створюється в рівній мірі і повітряними оркестровками, і агресивними гітарними партіями. Цей альбом по праву можна назвати саундтреком до похорону усього світу.

Веб-сайти
Офіційний сайт: http://www.soulfallen.com/
MySpace-сторінка: http://www.myspace.com/soulfallen
Facebook-сторінка: https://facebook.com/soulfallenofficial 

Інфо про гурти (рецензії)