Правила | Зв’язатися з нами | Twitter | RSS

 

142 переглядів

 
Diary Of Dreams – Grau Im Licht 2015 рецензія


 

Зізнаюся чесно, моє захоплення Diary Of Dreams почалося лише після виходу альбому "Nekrolog 43" і закінчилося після того, як розвалився Irond. Так вже вийшло, що про групу я зовсім вже і забув на довгі 5 років. За цей час багато води спливло, багато всього було переслухати з важчих жанрів. Але от, пару днів тому, я абсолютно випадково згадав про існування германців, і це було подібно до того, коли згадуєш, що залишив удома гаманець, забув зняти гроші перед походом в магазин ... Ну ви зрозуміли - відчуття якоїсь досади.

Сказати, що "Grau Im Licht" мені сподобався - це те ж саме, що сказати ніби "Сяйво" Кубрика - хороший фільм - це занадто банально і очевидно, адже Щоденник Снов, власне, ніколи не страждав відсутністю ідей, запам'ятовуються мелодій або атмосфери. Але, повертаючись до того, що команду я не чув п'ять, а то й більше, років, мій захват в першу чергу "встав колом" через оновленого звучання.

"Grau Im Licht" - це цілком собі характерний альбом для групи, обрамлений "фатальною" гітарою, чого раніше я або не помічав, або цього не було зовсім. Рифи добре вписалися в атмосферу, Загущатися її ще сильніше. Час від часу вириваються з глибини гітарні соло створили враження нуара, віддалено нагадуючи саксофон.

Всі треки гармонійно скомпільовані, утворивши потік з змінюють один одного настроїв: ритмічна "Endless Nights" змінюється меланхолійною "Ikarus", яка плавно переходить в атмосферну "Krank" і т.д. Відчуття від прослуховування залишаються дуже потужні!

Поки важко сказати з моєї позиції, чи вважати цей альбом новою лінією в розвитку колективу, але для мене пластинка точно стала ковтком свіжого повітря. Рекомендую всім, кому хочеться послухати щось цікаве, мелодійне і просто релаксуючу. 

Інфо про гурти (рецензії)