Правила | Зв’язатися з нами | Twitter | RSS

 

153 переглядів

 
Ektomorf – Aggressor – (2015) рецензія


 

Якщо простежити за дискографією угорців, то помітно, що вони з кожним новим альбомом прагнули грати важче за рахунок зниження ладу. У почали свого шляху вони "Дропана" в В, на відмінному альбомі "Outcast" в А #, після нього - в А. Перехід до восьмістрункам був цілком передбачуваний, хоча я був трохи здивований. Тим не менш, незважаючи на наявність таких інструментів, чекати від качків музики в дусі Animals As the Leaders і Rings Of Saturn не варто.

Новий альбом являє собою типовий Ektomorf, але з позамежно низьким звучанням (можливо, наступний лонгплей вони будуть записувати на бас-гітарах). На мій погляд, особливої ​​кача це не додало їхній музиці, особливо враховуючи те, що всі композиції тут среднетемповая. Вокал на альбомі явно задавлений низьким ладом, і мені не вистачило мого улюбленого Харша у виконанні старого доброго індіанця. Незважаючи на наявність великої звукового діапазону, на альбомі немає (!) Жодного соло, що також пригнічує.

Все це були б дрібні причіпки, але що по-справжньому мені не вистачило на альбомі - так це фірмової трущобной-пацанской атмосфери, за що я, власне, їх і полюбив. Все це задушене низьким ладом.

Альбом явно слабкіше попереднього, і на ньому немає цікавих номерів, але я сподіваюся, що хлопці перестануть експериментувати і повернуться до "нормального" звучанню в діапазоні A # -A. 

Інфо про гурти (рецензії)