Правила | Зв’язатися з нами | Twitter | RSS

 

190 переглядів

 
Feuerschwanz, интервью с Принцем Ходенхэрцем інтерв’ю з Принцом Ходенхерцем про групу, музику і турн

 Перед концертом нам випала можливість задати кілька питань вокалісту, флейтист і волинщика групи Принцу Ходенхерцу (залишено в російській транскрипції без перекладу з причини "неблагозвучність" псевдоніма музиканта російською мовою) ака Бену.

(Інтерв'ю для німецького сайту burnyourears.de взяв член його "редколегії" David Wulf. Опубліковано 3 січня 2015.).

Привіт, Бен, радий, що вдалося зустрітися. Насамперед: як тобі Гамбург?

Prinz Hodenherz: Гарний! Його завжди варто відвідати. Ми раніше вже бували на Альстера (річка в Німеччині, найвідоміша частина якої протікає в межах міста Гамбурга) і задавалися питанням, чому в ній плаває так багато пляшок "Astra" (німецьке пиво). Випиту мною пляшку "Astra" я, звичайно ж, в неї кидати не став.

Де ж ви бували ще? Адже ви вже не в перший раз в Гамбурзі, вірно?

Prinz Hodenherz: Уф, ми неодноразово грали в Logo (відомий рок-клуб в Гамбурзі). Отже, ми бачили Logo і готель ... і все це приблизно тричі (сміється)!

Кііз (район розваг в Гамбурзі)?

Prinz Hodenherz: Ну да, природно, ми бували в Кіізе. Ми ж грали в клубі Grünspan і давали і Hauptmann Feuerschwanz) інтерв'ю для Nachtfahrt TV (щотижнева розважальна передача, що транслюється для телевізійних каналів Гамбурга і Берліна, а також низки регіональних каналів, в якій гості, як правило, музиканти або діячі мистецтва, дають інтерв'ю і виконують свої композиції, переміщаючись по нічному місту в спеціально обладнаному автобусі). На їх автобусі ми проїжджали через Кііз.

У наступному році ви вперше не берете участь у фестивалі середньовічної культури (Mittelalter Phantasie Spectaculum - скорочено MPS). Як же так?

Prinz Hodenherz: Причина насправді дуже проста: ми, врешті-решт, усвідомили, що вже сповна насолодилися MPS, а наші рок-шоу по-своєму розвитку вже далеко пішли вперед. Те, що ми демонструємо нашій публіці на фестивалях і концертах, MPS підтримати не здатний. Тут різні аспекти відіграють свою роль, наприклад, технічне забезпечення. Виходить практично урізана версія Feuerschwanz. Ми пред'являємо до себе високі вимоги, завжди видавати всі 100%, а на MPS ми цього просто не можемо.

Звучить цілком обгрунтовано, але все одно шкода.

Prinz Hodenherz: Безумовно, але ми не можемо там дати публіці те, що вона, на наш погляд, заслуговує.

Чи не маєте наміру в майбутньому опублікувати пісняр?

Prinz Hodenherz: Ось лайно, ви потрапили в моє хворе місце (сміється)! Я завжди хотів його написати або опублікувати. Якщо цього бажати ще частіше, воно однозначно потрапить у плани.  Потрібен великий труд, щоб створити щось, а я поки просто занадто ледачий.

До речі, хто, власне кажучи, пише з вами пісні і рифи?

Prinz Hodenherz: Ну, на останній платівці "Wunsch ist Wunsch" так вийшло, що більшу частину написав я. Але, наприклад, Hans der Aufrechte (гітарист) привніс багато відмінних рок- і метал-рифів. З важких гітарних партій я, насправді, віддаю перевагу ті, які можна зіграти за допомогою одного пальця (наспівує "Smoke on the Water"). Та й Hauptmann пише пісні типу "Seemansliebe" або ще що-небудь.

Таким чином, кожен щось пише.

Prinz Hodenherz: Більшою чи меншою мірою, але все ж разом, так буде точніше. Як я вже говорив, для останньої платівки я дійсно багато, до непристойності багато, написав. Я кожен раз приходив з тією чи іншою ідеєю та інші вже починали думати: "О, ні, тільки не знову" (сміється).

Ну ось, ми, нарешті, добралися і до твоїх текстів. Пісню "Auf Wiedersehen" написав ти, вірно?

Prinz Hodenherz: Так вірно, я присвятив цю пісню моєї покійної матері.

Чи можемо ми очікувати в майбутньому від Feuerschwanz пісень з серйозним змістом?

Prinz Hodenherz: Так, змушений визнати, що таке може статися. Мною вже написані пісні, які не містять жартів. І справа навіть не в серйозності, для мене важливіше, щоб музика була чесною і заслуговує довіри. Якщо ви пишіть про свої почуття і свого життя, то, природно, виходять речі, які далекі від безбашеності. Але в кожному разі ми хочемо звернути на них увагу. Однак це зовсім не означає, що на наших концертах доведеться просто ридати.

Мені цікаво, як ставляться родичі та друзі до вашої музики. Адже те, що ви створюєте, виходить за рамки пристойності (багато композиції Feuerschwanz мають відверто вульгарне зміст).

Prinz Hodenherz: Мій дядько психолог і завжди вважав нашу музику абсолютно дурною. Моя бабуся, навпаки, завжди вважала її крутий. П'ять чи шість років тому вона була на одному з концертів Feuerschwanz. На ньому звучали кілька непристойні тексти. Вона визнала це забавним і завжди хвалила мене (сміється)! Природно деякі постійно твердять: "Ах, потрібно неодмінно знайти кохану дівчину, роботу ... або це наркотики .... і кінець". Але я можу бути по-справжньому щасливий, добре роблячи те, що я вмію. Багато хто з моїх друзів говорять, що вони не є шанувальниками середньовіччя, але вважають нашу музику або наші виступи дійсно відмінними.

Ви дійсно святкуєте і п'єте стільки, скільки описано у ваших піснях?

Prinz Hodenherz: Ні (сміється) ... природно, в текстах присутня перебільшення. Так довго свято тривати не може. У цьому випадку ми не змогли б більше писати музику. Однак у поточному турне я до сьогоднішнього дня не святкував лише раз. У нас тут реально весело.

Вірю тобі на слово. Яку музику ти особисто слухаєш?

Prinz Hodenherz: Ми можемо просто заглянути в mp3-плеєр. Отже, у мене тут Amon Amarth, Billy Joel, Black Sabbath, Blind Guardian, Die Apokalyptischen Reiter, Heaven and Hell, Iced Earth і Justin Timberlake. Knorkator, від яких я просто в захваті. Я їх великий фанат.

А ось, до речі, який альбом 2014 року, на твою думку, кращий?

Prinz Hodenherz: Складно сказати. Природно, я не занурювався так глибоко жодного альбому, як в наші. Я завжди досить уважно стежу за виходом новинок. Деякі речі я відкриваю для себе знову через 5-10 років, як, наприклад, Blind Guardian. Але, мабуть, більше за інших я прослухав "Twilight of the Thundergod" Amon Amarth. Власне кажучи, зовсім навіть не знаю, чому, я не назвав цю команду. Хитаючись по місту, завжди приємно зануритися у світ вікінгів.

Як щодо того, щоб налагодити випуск продукції Feuerschwanz у вигляді презервативів з малюнком полум'я або інтимного гелю-змазки Tabasco?

Prinz Hodenherz: Хороша ідея. Робимо і потім виставляємо її поряд з нашою рекламною продукцією на наступному концерті як фан-атрибутику (сміється)!

Звучить чудово, це коштує обмізкувати. Скажеш що-небудь наостанок?

Prinz Hodenherz: Ні ... Мені соромно за своїх фанів (сміється)! Ви чуєте, я фанат Knorkator. Ми як свиноматка (можливо робиться натяк на одну з пісень групи Knorkator) радіємо Гамбургу! 

Інфо про гурти (рецензії)