Правила | Зв’язатися з нами | Twitter | RSS

 

184 переглядів

 
Гурт WITCHRIST розпався

"Witchrist мертві" - з такою заявою 16 грудня 2014 на своїй Facebook-сторінці виступили новозеландські дез-металісти. Група випустить ще два релізу: семидюймовий спліт з Antediluvian на Martyrdoom Productions і дванадцятидюймовий міні-альбом "Vritra" на Iron Bonehead Productions. Їх випуск запланований на кінець цього року.

Не повідомляється ніякої інформації з приводу причин такого рішення, але його нескладно пов'язати з радикальними змінами у складі групи за останні роки. У 2013 році з Witchrist пішов ударник Funeral, що входив до складу 2007 року. У 2014 році гітарист Abomination, теж був одним із засновників групи, теж вирішив покинути її ряди. KzR, вокаліст команди з 2013 року, постійно проживає в Швейцарії і сильно зайнятий у своєму основному проекті - Bölzer. Тепер уже колишній бас-гітарист Witchrist - Atrociter - продовжить роботу у своїй власній групі Diocletian.

Witchrist проіснували сім років і за цей час вони встигли випустити два повноформатних альбоми, спліт з Morbosidad і компіляцію зі своїх ранніх робіт, багато й успішно виступали на концертних майданчиках Старого і Нового світу. 

Інфо про гурти (рецензії)