Правила | Зв’язатися з нами | Twitter | RSS

 

117 переглядів

 
Інтерв’ю з гуртом Todestriebe:


Мабуть, одна з видатних блек-метал-груп Росії Todestriebe з'явилася на сцені в 2007 році. Через пару років після заснування музиканти випускають свою першу роботу під назвою "Renunciation", що отримав досить позитивний відгук від метал-спільноти. У 2012 році, нарешті, виходить довгоочікуваний полноформатнік "... Scream Pray Beg ...", виправдав очікування шанувальників гурту.

У початку 2014 року стало відомо про підготовлюваний релізі "Vicarius Filii Dei". Засновник і вокаліст групи Mork погодився відповісти на запитання http://darkmusic.org.ua.

Вітаю, Mork. Хочу подякувати за те, що знайшов час, щоб відповісти на запитання. Як обстановка в таборі Todestriebe?

Mork: Вітаю. Зараз період досить складний. Матеріал на завершальній стадії, але є проблеми різного характеру, які, на жаль, заважають нам закінчити роботу якомога швидше.

Коли мені показали відео з концерту, на якому ви виконуєте композицію "Christian Slut", а потім повідомили, що група з Росії, то я не повірив. Все було настільки висококласно, зло і отруйна. На мій погляд, ви досягли європейського рівня. На твій погляд, чому в Росії так мало якісного блек-металу? Чого не вистачає групам з Росії?

Mork: Якщо це так, то ми рухаємося в правильному напрямку. У більшості стереотип про дерьмовое нашої сцени. Так, вона здебільшого містить помиї, але в нашій країні ще є команди, на які варто звернути увагу.

А не вистачає, я думаю, наполегливої роботи, розуміння того, що вони роблять, і що в результаті чекають від самих себе.

Група Todestriebe, як відомо, виступила з кількома іменитими групами, такими, як Carpathian Forest, Satyricon, Belphegor. Яка користь для молодих і не дуже груп від спільних виступів з такими командами? Як вплинули на вас ці спільні виступи?

Mork: Думаю користь у тому, що це хороший шанс отримати нову аудиторію. На відомі команди, як правило, народ ходить. Не зовсім ще зажрались. А так же особистий досвід у виступах такого формату. Для нас це так само досвід.

Відомо, що у вас готується до виходу новий альбом "Vicarius Filii Dei". Після дебютника всі ми чекаємо, що цей альбом буде, як мінімум, не гірше, ніж "... Scream Pray Beg ..." Хотілося б детальніше дізнатися про нього. Чого нам очікувати? Чи визначилися ви з датою релізу, лейблом? Чи буде в записі брати участь живий барабанщик?

Mork: Упевнений, що він буде краще! Чого очікувати ?! Звичайно блек-метал! Місцями швидкісний, місцями не дуже. Матеріал, який буде відрізнятися від попередньої роботи. А на скільки він гарний у тому чи іншому плані, це вирішить слухач. Так само нове звучання. Зі звуком ми експериментували. Упевнений, всіх нас кінцевий результат цілком влаштує. Живий барабанщик ?! Звичайно! У нас на всіх записах живі ударні.

В одному з інтерв'ю ти розповів, як народилася назва Todestriebe. А які ще твори літератури, кіно чи іншого виду мистецтва надихають тебе на створення музики?

Mork: Всі ми читаємо різну літературу і з натхненням різними речами. Але мабуть все це плідно на нас впливає. Особисто мене надихають прогулянки лісом, прослуховування музики і перебування в гармонії з самим собою. З книг - філософія, психологія, книги з історії, література нестандартного характеру. Якщо говорити про кіно, то більшість це документальні фільми. Про війну, древніх цивілізаціях, космосі.

Твоє ставлення до груп, які починали виконувати блек-метал, а потім переключалися на зовсім іншу музику. Приміром, Ulver.

Mork: Нічого не маю проти. Це в жодному разі досвід. У кожного свій шлях. Можливо, це новий щабель, яка веде в абсолютно інший світ. Комусь до вподоби, комусь ні. Якщо мені не подобається, як стала розвиватися команда, я просто слухаю роботи. які мені сподобалися.

У продовження до попереднього питання. Наскільки ти вважаєш допустимими експерименти в блек-металу? Чи можна очікувати від Todestriebe якихось нестандартних рішень?

Mork: нестандартні рішення ?! Можливо все, але знову ж стандарти у всіх свої.

Чи планується у Todestriebe випуск кліпу? Якщо так, то чи визначилися з композицією? Можливо, вже є які-небудь ідеї щодо сюжету?

Mork: Поки що ні. Про кліпі не думали. Та й не першочергово це.

Твої слова з одного інтерв'ю: "Black Metal - єдиний стиль музики, в якому ідеологія є первинною, а музика вторинна". Моє питання стосується саме музики. Чи вважаєш ти, що, незважаючи на вторинність, вона повинна розвиватися, прогресувати?

Mork: Так, звичайно, ми так чи інакше розвиваємося і прогресуємо. Будь то техніка гри або звучання, репетиції або концерти. Це робота, а результат буде.

Dani Filth в недавньому інтерв'ю розповів, що на початку кар'єри, щоб він міг займатися музикою, його подруга влаштувалася на кілька робіт. А як тобі вдається поєднувати Todestriebe і повсякденне життя?

Mork: Я так само зайнятий основною роботою іншого характеру. Todestriebe - це те, заради чого все це робиться. Це і відпочинок, і робота. Тому проблем в суміщенні Todestriebe c повсякденним життям у мене немає.

Твоя думка щодо таких явищ, як християнський і націонал-соціалістичний блек-метал.

Mork: Я думаю, деякі люди не зовсім розуміють глибину і збоченість даного напрямку.

Яку музику слухаєш ти сам? Чи є в твоєму плейлисті місце для неметалевих виконавців?

Mork: Неметалічні композиції, звичайно, є. Транс-музика, ембієнт, класична музика. Але блек-метал завжди переважає.

На альбомі "... Scream Pray Beg ..." продемонстровано відмінне звучання. Розкажи про роботу над ним. Як ти ставишся до сирих записам?

Mork: У роботі зі звуком над "... Scream Pray Beg ..." у нас не особливо було багато часу. На мій погляд він вийшов не зовсім такий, як хотілося б. Але тепер є можливість порівняти, і попрацювати над помилками. До сирим записам ставлюся позитивно. У них можна відшукати масу цікавого.

Дякую за відповіді. Твої напутні слова читачам darkmusic.org.ua.

Mork: Успішною роботи зі своєю свідомістю.
 

Інфо про гурти (рецензії)