Правила | Зв’язатися з нами | Twitter | RSS

 

161 переглядів

 
Ласкаво просимо на наш портал музики Metal стилів

Запрошуємо на портал де ви зможете ознайомитися з важкою музикою відомих виконавців стиль metal: death, gothic, black, doom, power, thrash, heavy, dark, folk, progressive в mp3 форматі. А також є можливість додати й опублікувати при бажанні свою з перерахованих вище стилів. Доступна на сайті деяка альтернативна dark electro, industrial і rock музика.

Якщо у Вас є рідкісні або нові свіжі альбоми, демки, експрес релізи. Ми будемо раді якщо ви захочите ознайомити з ними інших відвідувачів нашого сайту. Публікація стане доступна відразу після реєстрації, і активації вашого профілю посиланням підтвердження на вашому мейлі. Процес публікації дуже простий, треба тільки при додаванні Вашого релізу заповнити всі необхідні поля і натиснути кнопку зберегти. Рекомендовані файлоообмінники  mediafire.com? ifolder.ru або magnet посилання із торент клієнтів. Потім в списку ваших релізів підтвердити публікацію натиснувши на кнопку опублікувати. Всі питання щодо роботи сайту, а також про публікації та додаткового оформлення альбомів Ви можете вирішити  задавши відповідне питання через зворотній зв'язок з адміністрацією.
Перед публікацією також просимо уважно ознайомитися з правилами.

Питання та побажання, а також відгуки про роботу сайту можете висловлювати також в коментах до цієї новини, відповідь довго не змусить себе чекати;) Для зручності завантаження з файлообмінників радимо користуватися програмою яку завжди можна знайти за назвою JDownloader. Для скачування з magnet посилань пропонуємо використовувати torrent клієнти наприклад utorrent або bittorent 

Новини сайту