Правила | Зв’язатися з нами | Twitter | RSS

 

125 переглядів

 
Новини від Soulfallen

Через тривалий час Soulfallen опублікували новини про свою діяльність. Група оголосила про старт запису нового альбому і відновила статус в соціальній мережі Facebook, опублікувавши наступне повідомлення:

Минуло чимало часу з моменту, коли ми останній раз ділилися з вами новинами. Прийшов час дати вам знати, чим ми займаємося, а також розвіяти деякі виниклі за цей час побоювання. По-перше, ми живіший за всіх живих!
Деякі з вас, можливо, в курсі, що наш гітарист Аапелі приєднався до сімфонік-блек-метал-групі Shade Empire, але не хвилюйтеся, з Soulfallen він не йде. . Минулого року ми виступали на одній сцені з Shade Empire і в майбутньому плануємо співпрацювати з ними ще більше.

Крім того, тепер в групі новий басист - Матті Ауеркалліо. Він - мультиінструменталіст і виступав з нами на кількох концертах у минулому році, тому він влився в колектив безболісно. Ярно, довгий час грав у нашій групі на басу, покинув Soulfallen і виїхав за межі Фінляндії.

Раді повідомити, що процес написання композицій для нашого четвертого альбому йде за планом! Деякий час ми були зайняті своїми справами, але тепер наші чорні серця знову наповнені чумою, і зараз ми просто палає свіжим музичним натхненням. Ми прийняли рішення не виступати в цьому році, однак 2015 відзначиться нашим поверненням до виступів з новим вбивчим матеріалом для ваших вух. Величне меланхолійне безумство буде спущено з прив'язі!

Останнє за рахунком, але не за важливістю: ми хочемо подякувати вам усім за терпіння та підтримку протягом такого тривалого часу! Морок на горизонті. Залишайтеся на зв'язку для майбутніх новин.

З повною біографією гурту можете ознайомитись за посиланням http://darkmusic.org.ua/biogafiya-gutu-soulfallen.html
 

Інфо про гурти (рецензії)