Правила | Зв’язатися з нами | Twitter | RSS

 

139 переглядів

 
Огляд, рецензія АРИЯ Через все времена 2014

Дванадцятий студійний альбом АРІЇ побачив світло в кінці листопада і отримав назву "Через усі часи". На обкладинці традиційна арійська химера теж пройшла, очевидно, через усі часи зі своєю армією, знищуючи все навколо. На платівку увійшли десять пісень плюс балада "Точка неповернення" в оркестровій обробці. Авторство текстів за традицією належить Пушкіної, Елін і Лобанову. Що цікаво, Володимир Холстінін, написав музику тільки до однієї пісні, під текст Лобанова, що простежувалося, до речі, і на попередньому альбомі Вокаліст Михайло Житняков доклав цього разу руку до написання музики і разом з Дубиніним написав якраз ту саму "Точку неповернення" .

 Всі клавішні партії належать Дубініну і Холстініну. Альбом починається з великої композиції, яка стала таким хорошим бойовичку. Природно, що група не відійшла від свого стилю і грає, як і раніше, свій варіант heavy metal, але не без експериментів звичайно, як наприклад на початку речі "Відблиски Сонця на воді".

Не буду проходитися по всіх пісень та їх тематиці, нехай кожен почує в них те, що почує, нехай то плагіат на всім відомих британців або філософський підтекст. АРІЯ є АРІЯ в усі часи ... 

Інфо про гурти (рецензії)