Правила | Зв’язатися з нами | Twitter | RSS

 

169 переглядів

 
Що таке магнет-посилання (magnet link) і чим воно відрізняється від торрентів?

Якщо Ви відвідуєте веб-сайти Bittorrent або пошуковики торрентів, то останнім часом Ви, можливо, натрапляли на магніт-посилання, які з’явилися на сторінках завантаження торрентів. Магніт-посилання насправді надає шанс не турбувати Вас, оскільки воно запропонує на сторінці завантаження посилання на торрент, так що він буде завантажений і доданий до програмного забезпечення Bittorrent.

Більш пильний погляд на стандартний процес завантаження файлів через торренти виявляє ряд факторів і сторін, необхідних для цього. Користувачам необхідні клієнти Bittorrent, такі як µtorrent або Vuze, які зазвичай завантажують торрент-файл з сервера Bittorrent, що функціонує як торрент-трекер та, звичайно, постачальник сідів та інших лічерів даного торрента.

Магніт-посилання Bittorrent містить всю інформацію, необхідну для початку завантаження файлів з пір-напрямку. Це спосіб мінімального сервера для отримання потрібної інформації, щоб почати завантаження запитуваних файлів. Для цього магніт-посилання теоретично має все, що потрібно для завантаження файлів від інших пірів в мережі Bittorrent. Магніт-посилання можуть розповсюджуватися електронною поштою, повідомленнями та іншими формами спілкування, але найбільш часто зустрічаються на торрент-сайтах, які зазвичай пропонують як торренти, так і магніт-посилання для своїх користувачів.
Складається магніт-посилання з декількох частин:

 

  • magnet: (це ідентифікатор магніт-посилання)
  • ?xt=urn:btih: (визначає хеш-інформацію Bittorrent, ідентифікатор Edonkey, наприклад, виглядатиме як xt=urn:ed2k:)
  • 5dee65101db281ac9c46344cd6b175cdcad53426 (значення хешу)
  • &dn=name (ім'я файлу)

 

Повне магніт-посилання буде, наприклад, виглядати так: magnet:?xt=urn:btih:5dee65101db281ac9c46344cd6b175cdcad53426&dn=download. Докладніша інформацію про додаткові параметри магніт-посилання перерахована у Wikipedia. Одним з корисних параметрів, які ще не були згадані, це=parameter, який містить зашифровані дані про джерела завантаження, що прискорює процес пошуку першого піра.
Основні переваги магніт-посилання
Головна перевага для Bittorrent індексатор є те, що вони не повинні більше зберігати торренти на своїх серверах, що може бути корисними для них здекількох причин. Це може зменшити тиск з боку промисловості створення медіа інформації та апаратні витрати на інфраструктуру, завдяки меншому обсягу відстеження та завантаження.
Кінцевих користувачів цілком задовольняють магніт-посилання. Все, що їм потрібно, так це посилання, щоб почати завантаження файлів, що робить їх незалежними від торрент-індексаторів. Це також дозволяє їм поширювати інформацію більш просто. Torrent-ндексатори залишаються, з іншого боку, основним джерелом інформації про нові файлі, доступні для скачування.
Магніт-посилання використовує DHT
Найменше, що повинен зробити трекер – це виконати ідентифікацію. Як можна ініціювати завантаження, якщо у користувача немає нформації з трекера Bittorrent про інших користувачів, які скачують і віддають файл? Відповідь дає DHT, розподілені хеш-таблиці (Distributed Hash Tables). DHT включені за умовчанням в популярних клієнтах, таких як µtorrent або Vuze. Зазначимо, не вдаючись у подробиці, що хеш магніт-зв'язку використовується для знаходження пірів через DHT.
Torrent-файли
Торренти, як і раніше, мають важливе значення для Bittorrent, оскільки вони містять інформацію про завантаження, які повинні бути присутніми в рої. Єдині зміни, що відбуваються, це перерозподіл торрентів, які переміщуються від трекерів і індексаторів до міні-серверів DHT-процедури.
Багато популярних клієнтів Bittorrent вже підтримують магніт-посилання. Серед них  uTorrent і Vuze для Windows іTransmission для Linux і Mac систем.

Інструкція як зробити magnet-посилання для вставки на сайт!

Для створення magnet-посилання, в першу чергу, вам необхідно встановити програму uTorrent. Її можна завантажити за наступним посиланням http://www.utorrent.com, натиснувши кнопку Download. Запустіть програму, натиснувши на значок із зображенням букви U на зеленому колі. У вікні, натисніть кнопку із зображенням темної чарівної палички. У вікні «Створити новий торрент» натисніть кнопку «Додати папку» або «Додати файл», залежно від типу інформації, яку ви хочете поділитися. У вікні, виберіть папку або файл, відзначивши їх лівою кнопкою миші, потім натисніть кнопку «ОК». Перейдіть до блоку «Інші», поставте відмітку напроти пункту «Почати роздачу» і натисніть кнопку «Створити і записати як». На питання програми «Ви хочете продовжити без вказання посилання на трекер? »відповідайте позитивно, натиснувши кнопку« Так ». У новому вікні вкажіть папку для збереження поточного торрент-файлу, рекомендується розмістити його недалеко від поточної папки роздачі. Далі програма запитає про зазначену папці, що остання знаходиться на жорсткому диску, відповідайте позитивно, вибравши довгий рядок, що починається зі слова «Так», потім натисніть кнопку «ОК». Операція створення торрент-роздачі завершена. Тепер з готової роздачі можна витягти magnet-посилання. Для цього поверніться до головного вікна програми і натисніть правою кнопкою миші на рядку з роздачею. У контекстному меню виберіть пункт «Копировать magnet URI». Перейдіть до форуму або сайту соціальної мережі, щоб поділитися посиланням. Натисніть клавіші Shift + Insert або Ctrl + V. Вставлена ??посилання буде мати такий формат: magnet:? Xt = urn: btih: 43SAZHS6WGHFFIWH5RMK4DZTG6SA4DGVZQ. Варто зазначити, що для підключення до роздачі ваших друзів зовсім не обов’язково використовувати тільки цю посилання, як варіант можна передати друзям торрент-файл по електронній пошті.

Видео инструкция як скачать з магнет посилань
{youtube}S-Fy4zPcwtg{/youtube} 

Новини сайту