Правила | Зв’язатися з нами | Twitter | RSS

 

155 переглядів

 
W.A.S.P.: “Golgotha” – 2015 – рецензія і відгуки

Філософія сексу, наркотиків і рок-н-ролу для колись божевільних бунтарів WASP давно залишилася в минулому. Але ось вміння створювати гарну музику з цілком глибокими текстами у Блекі Лолесс нікуди не поділося. Свіжоспечений альбом "Golgotha", над яким Блекі працював аж цілих шість років, став логічним продовженням попередніх двох робіт. Звучні мелодії так і ллються з динаміків, вокал Лолесс все так само проникливо, звучить у всій своїй красі, вміло смикаючи за струни вашої душі і насолоджуючись слух.

"Golgotha" складений за добротному "рецептом": різнопланові композиції і настрою у альбому присутні на всьому протязі і приковують увагу повністю. Легкої "фонової" музики немає, і лірика альбому заслуговує також, щоб на ній зосередитися. Починаючись з мінорної швидкої пісні "Scream" з фірмовим "у-у-у" Блеки Лолесс, диск переходить в мажорні "Last Runaway" і "Shotgun", а потім різко "обривається" вражаючою фірмової баладою "Miss You". Центральна і фінальна частини пластинки витримані в мінорному середньому темпі, але в "Slaves of the New World Order" вона знову розганяється, знову сповільнюється, і досягає апогею своєї драми в головній речі "Golgotha".

"Golgotha" - міцний альбом від WASP Диск вийшов зі своїм особливим характером. І хоч все ж світлі моменти на альбомі присутні, він більше виконаний у мінорних тонах. Криваво-червоне оформлення альбому ще більше навіває смуток і тривогу. Якщо на вас напав осіння меланхолія, то "Golgotha" відмінно може підійти на роль її саундтреку. 

Інфо про гурти (рецензії)